Eseménytár

2021.04.13. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.04.11-30. Kék Madár kiállítás

Pillanatok az autista gyermekeket nevelő családok életéből

Helyszín: 2800 Tatabánya, Árpád tér

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.04.08. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.04.01. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.30. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.28. 14:00 Tudatos Zenész Képző

Zenei marketing alapok

Helyszín: mÉrtékadó Nők Társasága, Közösségi és oktató terem –  2800 Tatabánya, Béla király krt. 69.

Szervező: PERON Music Alapítvány

 

2021.03.25. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.23. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.18. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.16. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.11. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.09. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.04. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.03.02. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.25. 09:00 Érted szóló szavak – ELMARAD!

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.23. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.18. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.16. 09:00 Érted szóló szavak – ELMARAD!

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.09. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.02.04. 18:00 – A hulladék metamorfózisa című kiállítás online megnyitója

A megnyitó megtekinthető: facebook.com/tatabanyaimuzeum

Szervező: Tatabányai Múzeum

 

2021.02.04. 09:00 “Belépő” színház-pedagógiai foglalkozás (online)

Téma: a csoporton belüli erőszak témakörének feldolgozása a “Játszótér” című színházi előadáson keresztül

Helyszín: Sárberki Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Sárberki ltp. 503.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2021.02.03. 11:30 “Belépő” színház-pedagógiai foglalkozás (online)

Téma: a közöny, a halál és az emberség fogalomkörének feldolgozása a “Tengerpart” című színházi előadáson keresztül

Helyszín: Árpád Gimnázium –  2800 Tatabánya, Fő tér 1.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2021.02.03. 09:00 “Belépő” színház-pedagógiai foglalkozás (online)

Téma: a közöny, a halál és az emberség fogalomkörének feldolgozása a “Tengerpart” című színházi előadáson keresztül

Helyszín: Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium –  2800 Tatabánya, Botond vezér utca 1.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2021.02.02. 09:00 “Belépő” színház-pedagógiai foglalkozás (online)

Téma: a csoporton belüli erőszak témakörének feldolgozása a “Játszótér” című színházi előadáson keresztül

Helyszín: Füzes Utcai Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Füzes utca 38.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2021.02.02. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.01.29. 11:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Lackfi János József Attila-díjas író, költő

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2021.01.29. 09:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Lackfi János József Attila-díjas író, költő

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2021.01.26. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.01.19. 09:00 Érted szóló szavak

Sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozat alsó-tagozatos autisták számára

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2021.01.18. 16:00 Érted szóló szavak

Szülői tájékoztató az autisták számára tervezett sikeres kommunikációt megalapozó foglalkozás-sorozatról

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.12.11. 11:30 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Dániel András író, grafikus

Helyszín: Széchenyi István Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Szent István út 7.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.12.11. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Dániel András író, grafikus

Helyszín: Széchenyi István Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Szent István út 7.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.12.08. 13:00  Szent Borbála napi hagyományok – ELMARAD!

Helytörténeti előadás

Helyszín: Lila Óvoda –  2800 Tatabánya, Verebély László utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.12.07. 13:00  Szent Borbála napi hagyományok – ELMARAD!

Helytörténeti előadás

Helyszín: Kertvárosi Óvoda –  2800 Tatabánya, Bakony utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.11.24. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.20. 11:30 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Krusovszky Dénes író, költő

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.11.20. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Krusovszky Dénes író, költő

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.11.20. 10:00  Manny kalandjai – ELMARAD!

Földtörténeti előadás – a múlt élőlényei, kontinensek kialakulása, az éghajlatváltozás következményei

Helyszín: Kertvárosi Óvoda Lila Óvoda Telephely –  2800 Tatabánya, Verebély László utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.11.19. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.19. 10:00  Manny kalandjai – ELMARAD!

Földtörténeti előadás – a múlt élőlényei, kontinensek kialakulása, az éghajlatváltozás következményei

Helyszín: Kertvárosi Óvoda –  2800 Tatabánya, Bakony utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.11.17. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.13. 17:00 -Metamorfózis kiállítás megnyitó – ELMARAD!

S a mi unokáink mit fognak látni? – “A hulladék metamorfózisa”

Helyszín: Tatabányai Múzeum – 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 1.

Szervező: Tatabányai Múzeum

 

2020.11.13. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Jász Attila József Attila-díjas költő, esszéista

Helyszín: Széchenyi István Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Szent István út 7.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.11.12. 14:30 Egymásra hangolva – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.10. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.09. 13:00 Szlovák Ház – Kézműves foglalkozás – ELMARAD!

A bánhidai szlovák hagyományőrzés érdekében kézműves foglalkozások (varrás, hímzés, főzés, dekoráció készítése) a Jókai Mór Általános Iskola tanulói részére

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2020.11.06. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok” – ELMARAD!

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Sopotnik Zoltán József Attila-díjas költő

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.11.05. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.11.04. 09:30  Barlangok, gejzírek, élet a víz alatt

3D Mozi

Helyszín: Kertvárosi Óvoda –  2800 Tatabánya, Bakony utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.11.03. 09:30  Barlangok, gejzírek, élet a víz alatt

3D Mozi

Helyszín: Kertvárosi Óvoda Lila Óvoda Telephely –  2800 Tatabánya, Verebély László utca 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.10.30. 15 órától Hagyományőrző szüreti felvonulás és vigadalom

Megnyitó, szüreti felvonulás, táncbemutató

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2020.10.22. 08:30-12:00 Planetárium

A résztvevők bepillantást nyerhetnek naprendszerünk születésébe, megismerhetik a bolygókat, a csillagképeket, a Nap és a Föld mozgását.

Helyszín: Kertvárosi Óvoda –  2800 Tatabánya, Bakony u. 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.10.21. 08:30-12:00 Planetárium

A résztvevők bepillantást nyerhetnek naprendszerünk születésébe, megismerhetik a bolygókat, a csillagképeket, a Nap és a Föld mozgását.

Helyszín: Kertvárosi Óvoda –  2800 Tatabánya, Bakony u. 1/a.

Szervező: Tatabányai Kertvárosi Óvoda

 

2020.10.21. 08:50 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.21. 08:00 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.20. 14:30 Egymásra hangolva – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.20. 08:50 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Sárberki Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Sárberki lakótelep 503.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.20. 08:00 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Sárberki Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Sárberki lakótelep 503.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.19. 12:40 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Sárberki Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Sárberki lakótelep 503.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.19. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Krulik Zoltán zenész, író

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.10.19. 08:50 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.19. 08:00 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.15. 14:30 Egymásra hangolva – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.13. 14:30 Egymásra hangolva – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.11. 18:00 A Dzsungel könyve

Dallam Junior Musical Társulat előadása

Helyszín: A Vértes Agorája – 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.

Szervező: Dallam Alapítvány

 

2020.10.09. 09:50 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.09. 08:50 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.09. 08:00 Egymásra hangolva

Érzékenyítő óra

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.08. 14:30 Egymásra hangolva – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.06. 14:30 Egymásra hangolva  – ELMARAD!

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.03. Kék Tigrisek 1. Egészségnap – ELMARAD

09:00 – 11:30 Közösségi szemétszedés

11:30 – 17:00 Programok, előadások

(sportversenyek, ügyességi feladatok, mozgás-sport/ egészséges életmód előadás, fitness zenére, vérnyomás- és vércukormérés; defibrillátor-használat bemutatása, egészségteszt, gyümölcs és gyümölcslé osztás, babgulyás, gyerekeknek fajátékok, arcfestés, csillámtetkó)

Helyszín: Tatabánya – Jubileum Park

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.10.01. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.10.01. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Bosnyák Viktória író

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.09.29. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.09.27. 19:00  “A VÁROS EMLÉKEZETE” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.27. 16:00  “AZ ÖRÖKSÉG” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.27. 10:00 SZALÓKI ÁGI – gyerekkoncert

MOST FESZT 2020 – ITT ÉS MOST klubprogramok

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.26. 20:00 TOMPOS KÁTYA TRIÓ: Holdjárat

MOST FESZT 2020 – ITT ÉS MOST klubprogramok

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.26. 18:00  “JEANNE D’ARC A TŰZBEN” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.26. 15:00  “RUBENS ÉS A NEMEUKLIDESZI ASSZONYOK ” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.25. 18:00  “CALL GIRL” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.25. 18:00  “AZ UTOLSÓ TŰZIJÁTÉK” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.25. 10:00  “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Rutkai Bori zenész, költő és a Rutkai Bori Banda

Helyszín: Széchenyi István Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Szent István utca 7.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.09.24. 20:00  “23 PERC” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.24. 18:00 “PALI – MALÉTER PÁLNÉ ÉLETMONOLÓGJA” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.24. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.09.23. 19:30 “FEHÉR NYUSZI, VÖRÖS NYUSZI” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.23. 17:00 “ÁSÓKAPA” című előadás

MOST FESZT 2020

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.22-től  KIÁLLÍTÁS – ORSZÁGOMAT EGY LÓ(ERŐ)ÉRT – SZÍNÉSZEK ÉS JÁRMŰVEIK

MOST FESZT 2020 – ITT ÉS MOST klubprogramok

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.22. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.09.22.  10:00  S.Ö.R. (Shakespeare Összes Rövidítve)

MOST FESZT 2020 – ITT ÉS MOST klubprogramok

Helyszín: Jászai Mari Színház, Népház –  2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Szervező: Jászai Mari Színház, Népház

 

2020.09.17. 14:30 Egymásra hangolva

Érzékenyítő, ismeretterjesztő előadás

Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola –  2800 Tatabánya, Esztergomi út 6.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.09.17. 12:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók, költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Simon Márton költő

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.09.17. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók, Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Simon Márton költő

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2020.08.29. 19:00 Tánczkoncert – A magyar nemzeti hagyományok ápolása

Zenés, táncos rendezvény

Helyszín: Alsógallai Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Táncsics Mihály út 61.

Szervező: Alapítvány Tatabánya Tánckultúrájáért

 

2020.08.22. 13:00 Dadabánya Underground Művészeti Fesztivál

Zenés, irodalmi, képzőművészeti fesztivál

Helyszín: Bányászati és Ipari Skanzen – 2800 Tatabánya, Vágóhíd utca 1.

Szervező: A Vértes Agorája

 

2020.08.21. 17:00 az Emlékező Bánhida c. dokumentumfilm bemutató vetítésére

Filmvetítés

(Előzetes bejelentkezés szükséges)

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2020.08.17-20. Zenei felkészítő tábor diákoknak

Felkészítő program zenei workshopokban való részvételre tatabányai diákoknak

Helyszín: Tarjáni ifjúsági tábor

Szervező: Árpád-alapítvány az oktatásért

 

2020.08.08. 14:00-19:30 Skanzen Napi Ribillió

Bányajáték a Skanzenben

Bányász vetélkedő, Bányamanóképző, kreatív fotózás, koncertek

Helyszín: Bányászati és ipari skanzen – 2800 Tatabánya, Vágóhíd u.

Szervező: Tatabányai Múzeum

 

2020.07.09. 10:00 Sajtótájékoztató

A Tatabányai Múzeum Európai Uniós pályázatainak bemutatása

Helyszín: Tatabányai Múzeum – 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 1.

Szervező: Tatabányai Múzeum

 

2020.06.10. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Személyes beszámolók, visszacsatolás

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.05.14. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Személyes beszámolók, visszacsatolások

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.05.13. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Felkészülés a felnőttkorra

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.04.16. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Esettanulmányok

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.04.08. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Testvérkapcsolatok

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.03.23- 10:00 – Sajtótájékoztató – Elmaradt

A Tatabányai Múzeum Európai Uniós pályázatainak bemutatása

Helyszín: Tatabányai Múzeum – 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 1.

Szervező: Tatabányai Múzeum

 

2020.03.19. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Életviteli készségek

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.03.16. 14:30 – XX. század hírnökei, tanúi, bölcsei a XXI. században III.

Az életkorból adódó problémák, témavezető: Lászlóné Szabó Hajnalka klinikai szakszpichológus

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a., 2-es terem

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2020.03.11. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Életviteli, önkiszolgálási készségek

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.02.28. 16:00 – Hagyományőrző téltemető farsangi bál

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a., nagyterem

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2020.02.26. 17:00 Szlovák Ház – Falusi esték

Jóna Imre – Vallási- felekezeti viszonyok története Tatabánya elődtelepülésein című előadása

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2020.02.24. 13:00 Szlovák Ház – Kézműves foglalkozás

Bánhidai konyha receptjének bemutatása a gyakorlatban kóstolóval egybekötve a Jókai Mór Általános iskolás gyerekek részére

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2020.02.20. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Szülővel való kommunikáció

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.02.17. 14:30 – XX. század hírnökei, tanúi, bölcsei a XXI. században II.

A társadalmi, gazdasági, tudományos, technikai változások és hatásaik, témavezető: Lászlóné Szabó Hajnalka klinikai szakszpichológus

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a., 2-es terem

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2020.02.12. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Étkezési és alvásproblémák

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.01.31. 17:00 Szlovák Ház – Falusi esték 

Bánhidai konyha receptjének bemutatása a gyakorlatban kóstolóval egybekötve

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2020.01.16. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Viselkedésproblémás helyzetek

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2020.01.08. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Játék és szabadidő hasznos eltöltése

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.12.13. 18:00 Légy jó mindhalálig c. zenés színházi előadás

Dallam Junior Musical Társulat előadása

Helyszín: A Vértes Agorája – 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.

Szervező: Dallam Alapfokú Művészeti Iskola

 

2019.12.13 10:00 “… tőlem függnek a dolgok” – Elmarad

Kortárs írók, Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Simon Márton költő

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.12.13. 09:30 Légy jó mindhalálig c. zenés színházi előadás

Dallam Junior Musical Társulat előadása

Helyszín: A Vértes Agorája – 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.

Szervező: Dallam Alapfokú Művészeti Iskola

 

2019.12.12. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Szociális interakciók, társas kapcsolatok

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.12.11. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Viselkedésproblémás helyzetek

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.11.27. 17:00 Szlovák Ház – Falusi esték 

Kis Vendel történész – 1848-as események Bánhidán c. előadása

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2019.11.21. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Kommunikáció

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.11.13. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Szociális interakciók

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.11.11. 13:00 Szlovák Ház – Kézműves foglalkozás

A bánhidai szlovák hagyományőrzés érdekében kézműves foglalkozások (karácsonyi díszkészítés) a Jókai Mór Általános Iskola tanulói részére

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2019.11.08. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók, Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: N. Tóth Anikó író

Helyszín: Kertvárosi Bányász Művelődési Otthon – 2800 Tatabánya, Hadsereg út 98.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.10.25. 17:00 Szlovák Ház – Falusi esték 

Jóna Imre – Rabtáborok Tatabányán 1952-1956 c. előadása

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2019.10.21-11.15. Légy jó mindhalálig c. képző és irodalmi pályázat

Általános iskolások körében: maximum 3 oldalas fogalmazás készítése”Nyilas Misi igazsága” címmel

Középiskolások körében: esszé  készítése“Nyilas Misi igazsága” címmel

Pályaművek benyújtásának helye: József Attila Általános Iskola – 2800 Tatabánya Béke út 1.

Pályaművek benyújtásának határideje: 2019. november 15.

Szervező: Dallam Alapfokú Művészeti Iskola

 

2019.10.21. 13:00 Szlovák Ház – Kézműves foglalkozás

A bánhidai szlovák hagyományőrzés érdekében kézműves foglalkozások (varrás, hímzés, főzés) a Jókai Mór Általános Iskola tanulói részére

Helyszín: Szlovák Ház – 2800 Tatabánya, Gellért tér 1.

Szervező: Tatabánya-Bánhidai Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

 

2019.10.17. 13:00 Kék Madár – Pedagógus workshop

Érzékenyítés – autizmusról a tanórákon

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.10.11. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók, Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Sohonyai Edit író

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.10.09. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Kommunikáció

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.09.27. 16:00-tól Hagyományőrző szüreti vigadalom

Hagyományteremtő szüreti vigadalom

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a.

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2019.09.27. 10:00 “… tőlem függnek a dolgok”

Kortárs írók, Költők, illusztrátorok találkozása tatabányai általános és középiskolásokkal.

Előadó: Takács Mari illusztrátor

Helyszín: Széchenyi István Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Szent István utca 7.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.09.18. 16:30 Kék Madár – Szülőklub

Autizmusról, elfogadásról

Helyszín: Puskin Művelődési Ház, NépmesePont –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.09.16. 14:30 XX. század hírnökei, tanúi, bölcsei a XXI. században I.

Az idős kor kérdései a XXI. században, témavezető: Lászlóné Szabó Hajnalka klinikai szakszpichológus

Helyszín: KPVDSZ Művelődési Ház – 2800 Tatabánya, Kós Károly út 17/a., 2-es terem

Szervező: KPVDSZ Művelődési Ház

 

2019.09.12. 10:00 Sajtótájékoztató

Kék Madár – Közösségi programok, ismeretátadó workshopok szervezése pedagógusoknak és autista gyerekeket nevelő szülőknek

Helyszín: Puskin Művelődési Ház –  2800 Tatabánya, Kossuth Lajos utca 4.

Szervező: Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány

 

2019.09.07-21. Kertvárosi Néphagyományőrző Napok

X. Kertvárosi Lecsó Fesztivál; Zalka Csenge Virág nemzetközi mesemondó előadása; Rendhagyó népdalóra citerakísérettel és a Tatabányai Bányász Dalkörrel; “Kézzel készített csipkecsodák és más textíliák” – Berta Sándorné kiállítása; NépMese mozi; “Görbeségek” – Berecz András önálló estje; Nyitott műhely – a helyi kézműves alkotók bemutatkozása; Néptánc oktatás és táncház a Csutri Néptáncegyüttessel; Néprajz mozgóképeken; “Többsincs királyfi” – a Magyar Népmese Színház előadása; Palicsi Szederinda Népdalkör műsora

Előzetes regisztráció szükséges!

Helyszín: Kertvárosi Bányász Művelődési Otthon és környéke- 2800 Tatabánya, Hadsereg út 98.

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.08.25. Városi Egészségnap

Ingyenes programok:

  • Csoportos órák: Pilates, Zsírégető torna, Zumba, Gerinctorna, Kangoo jumps, Alakreform torna Rubint Rékával
  • Előadások Rubint Réka elődása (Alakreform), Dr. Lőke János előadásai (Betegségeink lelki háttere; Időskori demenciák), Dr. Dombi Péter előadásai (A trombózis, mint népbetegség; A daganatos megbetegedések aktuális kérdései)
  • Szűrővizsgálatok és tanácsadásom a program teljes időtartama alatt

Helyszín: 2800 Tatabánya, Árpád tér

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.08.25. Városi Egészségnap

Ingyenes programok:

  • Csoportos órák: Pilates, Zsírégető torna, Zumba, Gerinctorna, Kangoo jumps, Alakreform torna Rubint Rékával
  • Előadások: Rubint Réka elődása (Alakreform), Dr. Lőke János előadásai (Betegségeink lelki háttere; Időskori demenciák), Dr. Dombi Péter előadásai (A trombózis, mint népbetegség; A daganatos megbetegedések aktuális kérdései)
  • Szűrővizsgálatok és tanácsadások a program teljes időtartama alatt

Helyszín: 2800 Tatabánya, Árpád tér

Szervező: Agora Nonprofit Kft.

 

2019.08.10-11. 11. Síkvölgyi Lovasnapok

Ingyenes programok:

  • Fogatos találkozó és ügyességi játékok
  • Bemutatók: Lovasíjász; Fajtabemutató (az őshonos gidrán); Íjász; Hamza Viktória szabadon idomítás; dámalovas és huszár bemutató; Csikós bemutató

Helyszín: 2800 Tatabánya, Síkvölgy Hrsz. 0912/14 – Síkvölgyi Lovarda

Szervező: Eszterházy Lovasklub Egyesület

 

2019.06.22. 16:00 órától Újra Bakancsos koncert a Szelim-barlangban

A Bárdos Lajos Vegyeskórus és a Tatabánya Árpád Gimnázium Vegyeskara ad közös koncertet

Buszjáratok indulnak a pályaudvar 10-es kocsiállásáról 14:00-kor és 15:00-kor

Helyszín: 2800 Tatabánya, Kő-hegy – Szelim Barlang

Szervező:  Árpád-alapítvány az oktatásért

 

2019.06.21. 18:00 Légy jó mindhalálig

Dallam Junior Musical Társulat előadása

Helyszín: A Vértes Agorája – 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.

Szervező: Dallam Alapítvány

 

2019.06.08. 13:00 Dadabánya Underground Művészeti Fesztivál

Zenés, irodalmi, képzőművészeti fesztivál

Helyszín: Bányászati és Ipari Skanzen – 2800 Tatabánya, Vágóhíd utca 1.

Szervező: A Vértes Agorája